S uspokojením budete vybírat nové plavky


Každý rok jen hledáte další a další výmluvu pro to, že neoblékáte slušivé letní šatičky, krátké sukně, nebo dokonce plavky. Snažíte se schovat tukové polštáře, které se vám usadily na nejrůznějších nelichotivých částech těla. A sama před sebou se chlácholíte tím, že vaše váha přeci ještě není tak alarmující. Pravdou však je, že už dávno nejste spokojená se svou postavou a toužíte po tom, moci si zase obléci přiléhavé triko s výstřihem, plesové šaty bez ramínek a konečně i ty plavky.

metr na váze.jpg

Letos se vám váš sen splní

Při vaší cestě za štíhlejším já vám pomůže proteinová dieta. Jedná se o speciální program, který je sestaven z předpřipravených proteinových jídel. Jídla s vysokým obsahem bílkovin jsou odpovědí na spalování tuků. Jedná se o velmi příjemné hubnutí, kde nebudete pociťovat hlad ani nejrůznější chutě na sladkosti nebo tučná jídla. Program byl navržen tak, aby si jej každý zvládnul doma jednoduše připravit. Jídla jsou ve formě polotovarů, jsou chutná a velmi rychle zhotovená. Na výběr máte vždy sladkou i slanou variantu. Nemusíte mít obavy o množství stravy nebo její jednotvárnost. Proteinová dieta je sestavena tak, aby vám její dodržování bylo co nejvíce příjemné. Po několik krátkých týdnů se budete stravovat podle předem navrženého programu a postupně budete přidávat obvyklá jídla. Již po pár dnech pocítíte příval energie a úbytek kilogramů. Tukové polštáře budou opouštět vaše tělo tak rychle, že ani nestihnete zakoupit nové oblečení v menší velikosti a už vám bude opět volné.

štíhlá dívka.jpg

Proteinová dieta je konec jo-jo efektu

Velkou nepříjemností při nejrůznějších dietních režimech je především jo-jo efekt. Skutečnosti, že by se shozené kilogramy opět vrátily po skončení režimu zpět, se nemusíte bát. Je však třeba dodržet celý režim až do jeho konce. Pusťte se do změny ještě dnes a již brzy budete zkoušet nové slušivé plavky.