Letní prázdniny – zvládnuty!

Letní tábor je pro větší děti úžasný zážitek
Pokud jste nuceni chodit v létě do práce a chybí Vám hlídání pro děti, může být právě letní tábor pro Vás dobrá volba. Vaše ratolest se naučí větší samostatnosti a získá nové kamarády. Stačí se jen rozhodnou, na jaký typ táboru dítko přihlásit. Pokud máte doma nadšeného plavce, zvolte vodácký tábor. Jestliže je Vaše dítě rozený sportovec a nejraději chodí na výlety do lesa, dobrá volba bude putovní tábor.

maminka a synové.jpg
Organizátoři nabízejí opravdu velké množství táborů od klasických až po cyklistické, taneční nebo koňské. Stačí když zkrátka vyberete podle toho, co dítko nejvíc baví. Tyto tábory jsou vhodné pro děti větší, od cca 6 let. Uvidíte, že se Vám domů vrátí rozzářené dítě plné úžasných zážitků, na které se nezapomíná.
dětský táber.jpg
Příměstský tábor je vždy dobrá volba
Pokud je Vaše dítě ještě příliš malé a myslíte, že na 14denní odloučení není připraveno, zkuste příměstský tábor. Pořádají je většinou skoro všechna velká města a můžete vybírat z výtvarných, sportovních nebo se zaměřením na angličtinu. Můžete chodit do práce a nemusíte si lámat hlavu s tím, jak smysluplně zabavit Vaše dítko o prázdninách. Odpoledne nebo navečír si ho vyzvednete a budete nadšeni, kolik aktivit děti za celý den stihnou. Jsou vhodné pro děti od 3 do 15 let a můžete si přesně naplánovat, jaké dny dítko na tábor půjde.
děvče u koní.jpg
Kam společně ne výlet?
Nevíte, kam s dětma vyrazit na výlet, aby Vás to finančně nezruinovalo? Zkuste se poohlídnout po nějakém farmáři a domluvit si u něj prohlídku statku. Pro děti není nic hezčího než si z blízka prohlídnout zvířata a třeba si je i pohladit. Uvidíte, že budete nadšeni i Vy. Dobrá volba může být i návštěva hradu, zámku nebo zříceniny, kde na Vás dýchne atmosféra dávných dob. Pokud máte rádi pohyb, vyrazte s rodinou na celodenní výlet na kole nebo vyrážte do lesa třeba i se svým čtyřnohým miláčkem. Stačí si vzít do batohu svačinu, pití a třeba deku na piknik a z malého výletu se může stát den plný poznání. Určitě něco podnikněte, ať si můžete na konci srpna říct Letní prázdniny – zvládnuty!