Půjčka, která ručí nemovitostí

Mnoho z nás nemá dostatek financí. Bohužel velmi často se stává, že jsme nuceni si určitou finanční hotovost vypůjčit. Mezi oblíbené a nejvíce poptávané úvěrové produkty patří hypotéky. Známá běžná hypotéka je vázána určitým účelem, kvůli kterému je poskytnutá, nejčastěji se jedná o financování do nemovitosti.

V současné době už ani není problém si vypůjčit peníze k využití na jiné účely. Pokud budete chtít využít peníze k jiným účelům, v takovém případě můžete sáhnout po speciálním druhu hypotéky, který se nazývá americká hypotéka.

šťastný člověk

Vlastnosti produktu

Americká hypotéka má celou řadu specifik, některé se liší v závislosti na určitém hypotečním produktu, u některých zas jsou vlastnosti podobné, ne-li dokonce stejné. Všechny americké hypotéky musí být zastavěny nemovitostí. Takže tedy když požádáte o americkou hypotéku, musíte mít nemovitost na území České republiky, kterou budete ručit.

Výhody

První výhoda americké hypotéky je ta, že má nižší úrok. Jedná se totiž o jednu z nejlevnějších půjček. Další výhody se liší podle konkrétní nabídky. Jde o podmínky, které chce poskytovatel, abyste splnili, kvůli tomu, abyste mohli úvěr získat. Další výhody jsou výše úvěru, úroková sazba či délka splátkového kalendáře.

dřevěná truhlice

Americká hypotéka bankovní i nebankovní

Na trhu se nachází mnoho nabídek produktů americké hypoték. Tento neúčelový produkt nabízejí jak bankovní, tak i nebankovní společnosti. Pokud budete tyto dvě společnosti srovnávat, zjistíte, že mezi nimi jsou značné rozdíly. Proto tedy je zapotřebí si všechno dobře promyslet a posoudit, jaká americká hypotéka bude pro vás nejlepší.

Hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru toleruje zápis v registru dlužníků, či záznam v registru nebere jako překážku k získání americké hypotéky.

Hypotéka bez doložení příjmu

Tato varianta hypotéky je vhodná pro lidi, kteří nemůžou nebo nechtějí doložit příjem.