Parcela

Když na člověka přijde čas a rád by založil rodinu, nebo ji už má, tak začne přemýšlet o lepším bydlení. Prohlíží si katalogy nebo zkoumá inzeráty, aby si pomaličku začal vybírat to své po nocích vytoužené.

Hrst peněz

Jenže tahle chaloupka má malá okna, tahle zase rovnou střechu a on chce sedlovou, tahle je na nevýhodném místě a prostě je pořád něco, co nevyhovuje.

Jsou to sice drobnosti, při koupi domu skoro nepodstatné, ale vy v něm budete žít zbytek života, a tak chcete něco, aby to vyhovovalo vaší představě a to, pokud možno, přesně.

Jenže jak toho docílit, když to snad ani nikde není. A tak se spousta lidí rozhodne postavit si vlastní dům. Jenže na to je třeba stavební parcela. Takový pozemek stojí hříšný peníz a ty asi po ruce jen tak nikdo nemá. Kde by je také vzal, když se živí poctivě. Nuže, začněme tedy peníze shánět.

Začíná anabáze, kterou by i Švejk záviděl. Od kamaráda ke kamarádovi, od strýce k tetičce, od banky k bance. Bez úspěchu. Vždy se někde něco zvrtlo a vy stále nemáte ani vindru. Tedy, něco ano, tak zhruba na kliku u dveří, a to je po čertech málo. Co tedy udělat dál, kam ještě zajít?

Zde by se dala doporučit americká hypotéka bez dokládání příjmů. Tyto doklady totiž celou věc jen zdržují, nemluvě o tom, že účetní vašeho podniku je drbna, a tak hned celá fabrika ví, že si chcete půjčit. A vy o tuhle pozornost vůbec nestojíte.

Hromada mincí

Tak tedy tuhle záležitost lze u americké hypotéky bez dokládání příjmů naprosto pominout. Ta zde totiž odpadá a tím se celý proces žádosti a zapůjčení peněz nesmírně zrychlí.

Ovšem nemyslete si, že tím máte na půjčku automaticky nárok, to v žádném případě. Jde jen o urychlení procesu a hodně nadstandardní věc, se kterou se jinde v jakékoli bance nesetkáte.

Využijte proto této finanční pomoci a neváhejte výše zvýrazněnou firmu kontaktovat. Uvidíte, že neprohloupíte.