Nemusíte se spokojit s klasickými hodinkami

Všichni máme rádi doplňky, jako jsou třeba hodinky. Můžeme ale s jistotou říci, že převážně pánové si potrpí na nošení hodinek. Na trhu je mnoho pánských hodinek, v různém provedení a stylu. Pokud je ale muž náročnější, nechce jen tak nějaké hodinky, co má každý druhý. Chtěl by originální, které bude mít třeba jen on a nikdo jiný. Možná i nějaké netradiční hodinky, které ukazují i jeho charakter. Většina mužů nakupuje klasické hodinky, sportovní, elegantní nebo moderní. Ale málo kdo ví, že jsou k dostání i dřevěné hodinky s gravírováním. Co si takhle pánové dopřát trošku luxusu v jiné podobě? Dřevěné hodinky s gravírováním, které jsou jedinečné tím, že jsou odlišné od jiných pánských hodinek díky tomu, že jsou vyráběné ze dřeva.

Buďte originální a nechejte si vyrobit hodinky s vlastním nápadem. Nemusíte se spokojit s tím, co mají ostatní. Můžete vyčnívat díky originalitě.

Muž, který se dívá na hodinky.

ČÍM JSOU VÝJIMEČNÉ DŘEVĚNÉ PÁNSKÉ HODINKY S GRAVÍROVÁNÍM?

Tyto pánské hodinky jsou výjimečné především vzhledem. Jsou odlišné od ostatních hodinek, díky výrobě ze dřeva a jejich zpracování. Hodinky tohoto typu ocení muži, kteří nechtějí mít stejné hodinky jako ostatní. Dalším bonusem je, že jsou vyrobené na zakázku, podle Vašich představ. Takže jsou originálem pro každého muže a nemůže se stát, že by je nosil na ruce i nějaký jiný muž. Dřevěné hodinky doplňují i gravírování, podle Vašeho uvážení. Tyto hodinky jsou jedinečné, originální, luxusní a odlišné od běžných k dostání. Tak pánové, proč si je nedopřát? Budete je nosit jen vy. Nebude je nosit na ulici každý muž, kterého potkáte. Navrhnete si sami, jak budou vypadat, takže budou ukazovat Váš charakter. Pokud se rozhodnete pro tyto dřevěné hodinky s gravírováním, budou odlišné od jiných výrobců díky její výrobě. Tyto hodinky jsou vyráběné ručně bez použití CNC FRÉZY A JINÝCH POČÍTAČEM ŘÍZENÝCH NÁSTROJŮ.

Z ČEHO SI MŮŽEME VYBÍRAT, A CO SE DĚJE PŘED SAMOTNOU VÝROBOU

TĚLO HODINEK

° Tělo hodinek je vždy ze dřeva. Je ale na Vás, jaké dřevo vyberete, zda z domácích dřevin, exotických nebo ze zahraničních.

Třešeň, Švestka, Jasan, Dub, Habr, Javor, Akát a další

Oliva, Teak, Ořešák černý

Zebrano, Eben africký, Leopardwood, Tigerwood, Eben makassar

VZHLED CIFERNÍKU, ZADNÍ ČÁST HODINEK

° Zde máte na výběr z římských či arabských číslic

° Na zdaní část hodinek si můžete nechat vypálit vše, co je Vašim přáním. Jména Vašich dětí, den sňatku nebo jiná důležitá data.

RUČIČKY

° Zde si vyberete, jaký vzhled a barvu ručiček chcete

ŘEMÍNEK

° Řemínek hodinek můžete mít ze dřeva, nebo z pravé kůže, kde si vyberete barvu.

VELIKOST HODINEK

° obvod zápěstí 17-19 cm velikost L

° obvod zápěstí 19+ velikost XL

Než započne samotná výroba hodinek, je důležité si zakoupit hodinky. Po té budete kontaktováni a tady nastal čas, kdy sdělíte potřebné informace k výrobě hodinek. Na základě Vašich informací a přáni je vytvořen návrh, se kterým můžete disponovat do té doby, než budete přesvědčeni o jejich dokonalosti.

Pánské hodinky, v dárkové krabičce.

DŮLEŽITÉ PARAMETRY HODINEK

Rozměry:

velikost L: 42 x 52 x11mm

velikost XL: 46 x 56 x 11 mm

Materiál: Dřevina podle Vašeho výběru

Strojek: QUARTZ

Minerální sklíčko

Řemínek: pravý kožený nebo dřevěný

Povrchová úprava: Karnaubský vosk, Tungový olej

Záruka po dobu dvou let

Hodinky jsou vyrobeny do šesti týdnů

Doprava : ZDARMA

Balení: Dřevěné hodinky jsou zabalené v krabici, ve které je přiložený informační leták, kartička s výrobním číslem a průvodní dopis.

PROCES VÝROBY HODINEK

° NÁVRH HODINEK, KTERÝ JE SPOJENÝ S KOMUNIKACÍ S KLIENTEM

° SAMOTNÝ VÝBĚR DŘEVA, SE KTERÉHO SE HODINKY BUDOU VYRÁBĚT

° VÝROBA TĚLA HODINEK

° BROUŠENÍ

° VRTÁNÍ

° GRAVÍROVÁNÍ- vypalování dřeva laserové vypalovačky, který je jediným počítačovým úkonem

° KOMPLETACE HODINEK

° POVRCHOVÁ ÚPRAVA HODINEK

° ZABALENÍ HODINEK

Pokud Vás tyto jedinečné hodinky zaujali, pak jste na správné adrese. Vaše hodinky nejsou jen pouze ukazatelem času, ale především doplňkem, který podtrhuje Vaši osobnost. Vyberte si proto hodinky, které budou elegantní, ale originální díky výrobě na zakázku. Můžete se pyšnit svým návrhem hodinek, které Vám jistě každý bude závidět.