Sirup plný ovoce

Domácí je domácí, a to platí o jakémkoliv jídle či pití. Vždy domácí produkt chutná lépe, a hlavně víme, jaké je jeho složení. Nečeká nás nepříjemné překvapení v podobě umělých složek, které mohou být i nebezpečné, a výrobci jimi často šidí své produkty. To se vám u nás nestane. Nabízíme celou škálu lokálních produktů vysoké kvality, které si vás prostě získají svou chutí i složením.

sirup ve skleničce

Jedním z produktů, které jsou velmi oblíbené a vyhledávané, jsou naše sirupy. Jsou vyrobeny jen z ovoce a macerovaných bylin, což dělá jejich chuť intenzivní a jedinečnou. Z nich si můžete kdykoliv udělat vynikající domácí limonády. Chutnají skvěle v létě i v zimě. Sirupy máme v baleních po 250 ml, 500 ml a třech kilech, což je velikost vhodná pro podniky, které limonády nabízí zákazníkům.

Rádi zkoušíme nové věci, a mezi ně patří i příchutě sirupů. Jen tak se s nimi nesetkáte, a u některých jsme možná jediní výrobci, kteří je mají v nabídce. Jaké to jsou?

  • Jitrocel a šalvěj
  • Echinacea a dobromysl
  • Pampeliška
  • Yerba maté

Z klasických máme jahodu, malinu, černý rybíz, mátu a levanduli.

Každý sirup vyrábíme poctivě a s láskou, a za použití lokálních surovin, které si nejlépe sami pěstujeme. Díky tomu získáváme sirup hustý svou konzistencí, lahodný svou chutí a bez konzervantů. Jediným konzervantem, který zde najdete, je BIO citrónová šťáva a třtinový cukr.
Díky tomu potěší chutě i lidí, kteří žijí zdravě, protože složení našich sirupů je zkrátka perfektní.
Ne že bychom se chtěli chlubit, ale máme radost, že jsou naše výrobky oblíbené.

ovocné sirupy

Neutrácejte už za sirupy, které najdete v obchodních řetězcích, a které vám nenabídnou nic než hromady cukru, náhražek a barviv. Zasloužíte si lepší potraviny, a navíc i trochu ušetříte. Výrazná chuť ovoce a bylin je skvělá taky v tom, že sirupu stačí mnohem méně, než těch průmyslových, abyste tu chuť cítili. Dejte si limonádu z našeho sirupu, a vychutnejte si poctivé ovoce.

Čím se rakety badminton liší od těch tenisových

Ačkoliv v našich končinách tenis není ani zdaleka tak populární jako například fotbal či hokej, stále je poměrně dost sledovaný, a to zejména proto, že máme několik velmi dobrých hráčů, kteří jsou schopni prezentovat naši zemi na světové úrovni. Pokud však jde o domácí hraní, zejména s dětmi, dává naprostá většina lidí přednost podobnému sportu, badmintonu. Ten však není ani zdaleka tak sledován na profesionální úrovni. Jak si tento rozpor vysvětlit?

Naprosto jednoduše. Odpálení badmintonového košíčku je totiž podstatně fyzicky méně náročné než odpálení klasického tenisového míčku. Je to především kvůli jejich rozdílné hmotnosti. Především pro malé děti, které ještě nemají dostatek síly ani koordinace, je tak badminton tou snazší a přístupnější variantou.

raketa na badminton

Je však jasné, že vzhledem k výše uvedenému rozdílu se musí lišit i používané rakety. Ty musí vycházet právě z vlastností toho, k čemu slouží, zde tedy z předmětu, který s jejich pomocí bude odpalován. Například si můžeme všimnout, že jsou rakety badminton Sport Oáza jinak tvarované. Jsou delší, především pak část od rukojeti k samotnému výpletu. Tím se zvýší dosah hráče, který tak může odpálit i rány, které by s tenisovou raketou nebyl schopen vykrýt.

raketa na tenis

Na druhou stranu, pokud by tenisová raketa byla takto konstruována, její násada by se velmi brzy zlomila. Také odpal by byl mnohem méně pohodlný, neboť bychom nebyli schopni vložit do něj tolik síly. Co se výpletu týče, tak ten je u té badmintonové podstatně hustší. Je to především z důvodu, aby v něm neuvízl košíček. Jeho konec má totiž podstatně menší průměr než tenisový míček, a to je nutné zohlednit. Stejně tak tomu je i u napnutí jednotlivých vláken výpletu. To musí být u badmintonu větší, neboť košíček by se měl velmi snadno odrazit i při použití minimální síly. Zato u tenisu je lepší, když je poněkud volnější, neboť je pak umožněna větší preciznost. Je tedy vidět, že se vyplatí používat to správnou raketu určenou pro daný sport. Jen tak si hru skutečně užijeme.

Stejné účinky, ale větší dostupnost

Zdraví by mělo být na prvním místě a to bez výjimek, avšak ne vždy to bohužel takto jde aplikovat. Nelze se vždy zaměřovat pouze na svůj zdravotní stav a vše dělat v souvislosti s ním. Někdy je prostře potřeba jít i přes zdravotní bariéry, je to dle dané situace. Každý jedinec má jistě jiný názor, někdo vykonává úkony právě na úkor svého zdraví, bohužel.

V dnešní moderní společnosti je problém také ve stereotypech, kdy se o svých zdravotních komplikacích nechceme více méně bavit, necháváme si to pro sebe či pro svého lékaře a příbuzné. I tyto předsudky by se měly co nejdříve zbourat, přeci každý čas od času se potýká se zdravotním problémem a není to nic výjimečného. Nejde o žádnou hanbu nebo stud, protože každého určitě již nějaká nemoc potkala, i kdyby to byla pouhá rýmička, tak i tak se počítá.

muži

U mužů je to převážně problém s erekcí, o kterém nechtějí mluvit a vyjít s ním na světlo. Avšak je to škoda, jelikož s rostoucím věkem problémy přibývají a není to nic, za co bychom se měli nebo mohli stydět. Jedná se o běžnou věc, které je potřeba se věnovat a najít nejvhodnější variantu právě pro daného jedince. Pokud budeme hovořit o problému s erekcí, tak na trhu již existuje mnoho všelijakých druhů různých léků, vitamínů, mastiček, gelů i bylinek, které mají blahodárné účinky právě na zmiňovaný problém. Někdy stačí dojít i do lékárny a tam vám doporučí přípravky přímo pro vás, i když nejlepší je zajít ke svému lékaři, který dokáže určit i příčinu a aplikovat doplňky přímo pro vám na míru.

tobolky

Jistě každý z nás již někdy ve svém životě slyšel nebo se už potkal s lékem zvaným viagrou. Nesnází zde může pro někoho být to, že je vydávaná pouze na lékařský předpis a cenová relace také není zcela přívětivá pro každého. Alternativou může být sildenafil, který slouží k léčbě a zlepšení výkonnosti erekce. Sildenafil prodej je skvělý v tom smyslu, že je volně dostupný a dovolit si ho může kdokoliv. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Co nesmí chybět na zahradě

Když máte rodinný dům, tak máte spousty možností a výhod. Chcete mít krásnou zahradu? Nebo už jí dokonce máte. Záhony se vám množí nasazenými květinami, které kažkodu chvíli začnou kvést do své krásy. Stromy a keře se vám začínají zelenat. Jezírko, které jste si nedávno nechali vykopat a už je připravené k nasazení vodních rostlin a k vysazení rybek. Ale stále vám na té vaší krásné zahradě chybí? Co to může být? Přemýšlíte, kde budete teplé, letní večery trávit společně s rodinnou a nebo se svými přáteli.

U jezírka máte krásnou plochu, kde by mohl stát třeba altán, přístřešek a nebo ještě nejlépe pergola. Dokážete si představit tu oázu klidu, kde budete relaxovat, mezi rozkvetlými květy, kde budete slyšet zpěv ptáků a cítit doteky slunečních paprsků? Ano? Tak pergola je pro vás řešení.

dřevo

Pergoly cena

Určitě vás zajímá ta nejdůležitější položka a to je cena pergoly. Na trhu jich je nespočet a vy se musíte rozhodnout jaký typ pergoly je pros vás ten správný. Například jaké zastřešení by pergola měla být. Představ te si, že si budete muset vybírat z několika materiálů a ten co si vyberete, bude vaše pergola. Pokud se vám nebude líbit volně stojící pergola na zahradě, máte ještě možnost číslo dvě a to je upevnění do zdi třeba rodinného domu. Pergoly se nejčastěji staví ze dřeva a kovu.

hliník

Jakou si ale vybrat. Většinou lidé sáhnou po té kovové, která je z hliníku. Jsou na dnešní sobu moderní a můžete si konstrukci vybrat v jakékoliv barvě a taky údržba hliníkové pergoly je skoro žádná. Ale taky se od toho odvíjí cena. Samozřejmě je drahá o proti dřevěným pergolám, které jsou krásné už jen kvůli použitému materiálu. Samozřejmě dřeva. Je to prostě přírodní a na zahradu taková pergola patří, pokud na ní máte prostor. Pergoly ať už hliníkovou nebo dřevěnou si můžete po objednání postavit i sami, protože si můžete vybrat už z hotových výrobků a nebo si přímo necháte udělat tu svoji na míru, podle svých představ.

Ketogenní dieta – ano nebo ne?

Dieta je zjednodušeně řečeno jakékoli omezení v jídle, kdy nemůžete sníst cokoli, na co máte právě chuť. Tou vůbec nejčastější dietou, kterou lidé drží, je dieta redukční. Jejím cílem je shodit nadbytečná kila tuku, která na sobě dotyčný má. Důvodů, proč mu vadí nadbytečná kila, může být více. Někdy jde pouze o vzhled, ale bývá to i kvůli zdravotním problémům, které nadváha či obezita způsobují. Není to tak úplně jednoduché dostat se do formy, shodit ta nežádoucí kila a udržovat své tělo v harmonii, aniž by dotyčný nepřišel o důležité vitamíny a minerály pro fungující organismus. Navíc hrozí tzv. jojo efekt, který nastává po návratu k původním stravovacím návykům a nejen, že přibere shozená kila, ale ještě se k tomu přidají další do zásoby, kdyby se dotyčný zase chtěl dobrovolně „mučit“.

keto dieta

Co tedy zázračná keto dieta, která je momentálně tolik populární?

Ketogenní dieta znamená, že vašemu tělu nedáte žádné nebo minimální množství sacharidů (uvádí se 50 gramů sacharidů a méně) a „donutíte“ svůj organismus brát si energii z jiného zdroje, tím jsou bílkoviny a tuky.

Ať už se rozhodnete keto dietu vyzkoušet či ne, poraďte se se svým lékařem, zda je pro vás tato dieta vhodná a nehrozí vám nějaké riziko.

goodly nápoje

Pokud vám lékař tuto dietu schválí, doporučí jinou dietu, nebo zkrátka potřebujete doplnit bílkoviny po sportovní aktivitě, nevynechejte nízkokalorický proteinový nápoj s vlákninou, který seženete na goodly.cz. Jedná se o prášek, který snadno přeměníte v nápoj a má vysoký obsah nejkvalitnějších proteinů, 24 minerálů a vitamínů, omega 3 mastné kyseliny z oleje lněného, trávicí enzymy, vlákninu z čekanky a velké množství probiotik. Svému tělu, tak doplníte vše, co potřebuje a zažene hlad díky vláknině. Jedna porce obsahuje pouze 2 – 3 gramy sacharidů, tudíž můžete nápoj konzumovat i během již zmiňované ketogenní diety goodly.cz. Na výběr máte z příchutí jako neutral, čokoláda, lesní ovoce a vanilka. Nápoj Goodly vám dodá všechny živiny, které potřebujete, vždy a všude.

Zelená víla aneb absinthe

Zelená víla aneb Absinthe. Absint je alkohol opředený mýty. Snad nejzáhadnější alkohol všech dob. Dokonce byl jednu dobu zakázán, nesměl se ani vyrábět, ani konzumovat. Byly mu přisuzovány halucinogenní účinky. Byl to oblíbený alkohol bohémů, miloval ho Oscar Vilde a Vincent van Gogh si snad měl pod jeho vlivem uříznout ucho. Absint se vyrábí z bylin, pelyněk, anýz a také fenykl jsou jeho základní složky, často je můžeme najít pod pojmem svatá trojice. Přidávat se mohou ještě i další bylinky. Absint je hořký, jak by také ne, vždyť o pelyňku je obecně známé o jak hořkou rostlinu se jedná.

zelená víla

Tento svérázný alkoholický nápoj se vyznačuje svojí zelenou barvou, kterou získává buď přírodně přímo z bylin, nebo dobarvením. Jak jsme už zmínili, na dlouhou dobu se jednalo o zakázaný alkohol. Během této doby byl pečlivě zkoumán, byly probádány všechny jeho složky a jejich možné účinky, avšak halucinogenní účinky mu prostě prokázané nebyly. Jeho výroba i prodej byl opět umožněn. Absint neboli absinthe Lihovarek je prostě tady a je k mání pro opravdivé chlapáky a milovníky hořkých chutí. Jeden z nejlepší pravých absintů, kde není použito žádné barvivo a je vyráběn podle klasických postupů a receptur. Prostě pravý a kvalitní. Všimněte si, jak vysoká procenta alkoholu obsahuje.

absint

Před samotnou konzumací je proto nutné tento silný alkoholický nápoj naředit. Neoficiální pravidlo nám říká, ředit s vodou v poměru 1 : 3, nicméně každý ředí podle toho, co sám snese. Po naředění se nám nápoj zakalí, ale tento jev není na závadu, je to přirozená reakce na promíchání absintu s vodou. Pokud vás tento výjimečný chlapácký nápoj oslovil, pokud budete chtít vyzkoušet jeho tajemnou magii, stačí si ho objednat v internetovém obchodě Lihovárek a absint přijede až za vámi. Můžete se těšit, až uvítáte první hosty a nabídnete jim tento kouzelný mok. Jenom by bylo možná lepší tuto pánskou akci naplánovat, až bude vaše paní domu třeba v lázních. Síla absintu je neskutečná a může se stát, že se váš byt stane nocležištěm pro všechny vaše koštující kamarády.

Schodiště v domě – skvělý antistres a pomocník pro zdraví

Krásné na pohled

Zejména dřevěné schody jsou nádhernou ozdobou každého domu či bytu a můžete se o tom přesvědčit i na mnoha hradech a zámcích. Zámecké schody mívají navíc velmi roztodivné tvary, jsou různě široké, s odlišným stoupáním, s různě koncipovanými schodnicemi, až se nám z toho tají dech, s vědomím, že schody byly zhotoveny řemeslníky, kteří neměli zdaleka takové technické možnosti, jaké mají současné stavební firmy.

kamenné schody

Nebuďte líni, buďte aktivní

Krátce po Silvestru si lidé připomínají uplynulý rok, hodnotí jej a bilancují a rovněž si ukládají do budoucna různá splnitelná či nereálná předsevzetí. Jedním z nich je také „zhubnout nebo konečně začít se sebou něco dělat“. Ano, máme tím na mysli fyzický pohyb, ovšem někdy stačí jen docela malá změna, není nutné obouvat tretry a sprintovat po atletickém tartanu, k lepší fyzické kondici se mohou hodit i docela obyčejné schody.

ocelové schodiště

Po schodech se dá chodit svižně, běhat, vybíhat schody po třech, a to vám dá pořádně zabrat. Je to perfektní trénink, mnohdy lepší, než běhání v parku. A kdo není líný, může tímto způsobem shazovat kila a vylepšovat kondici i v pohodlí domova, stačí jen pořádně větrat a nemusíte ani chodit ven, když je zrovna nevlídný a deštivý podzim, nebo kluzká námraza.

Antistres

Zvládat stres pomáhají různé antistresové pomůcky, můžete se o tom na Internetu běžně dočíst a dovědět se, že vám pomohou kinetický písek, chytrá plastelína, různé míče a míčky, gumové posilovací kroužky zápěstí, masážní podložky na chodidla atd. Samonosná schodiště – to je také svým způsobem antistres, již po několika minutách chůze po schodech se uvolní do krve hormony štěstí (endorfiny) a ty převálcují hormony stresové. Když k tomu doplníte vhodnou stravu, máte opět perfektního pomocníka přímo ve svém domě a nemusíte zbytečně utrácet za další předměty.

Skákáním na trampolíně zlepšíte vlastní zdraví

O trampolínách se dočtete v mnoha zdrojích, že tento pohyb posiluje imunitní systém a s ním související i lymfatický systém, že jsou skvělou volbou pro podporu krevního oběhu a nervového systému, že mohou zlepšit trávení, napomáhat zdravému hubnutí, a že podporují dobrou náladu. To vše jsou samozřejmě tvrzení pravdivá, která se opírají o zkušenosti z let minulých, mimo jiné i z doby, kdy se trampolína využívala pro rekonvalescenci kosmonautů, co se vraceli z dlouhodobého pobytu v beztížném stavu na oběžné dráze.

holčička na trampolíně

My bychom se nyní rádi zaměřili na dolní končetiny a vysvětlili si pár informací, které v souvislosti se skákáním na trampolínách Goodjump, vyvstávají do popředí.

hopsání na trampolíně

Proč právě nohy – nejzdravější pohyb, co člověk může vykonávat, je ten, který zaměstnává právě nohy. Jsou to nejvíce svalnaté tělesné partie a při jejich práci musí srdce a krevní oběh vykonávat mimořádnou námahu, tím pádem se zvyšuje kondice a spolu s ní dochází k podpoře funkce všech ostatních tělesných systémů. U nohou to zkrátka začíná a kromě skákání byste neměli podceňovat ani chůzi, včetně té do schodů, anebo turistiku provozovanou v horském terénu. Výhodou trampolín je i ona měkká pružná podložka, s níž nepřetěžujete klouby a tolik netrpí páteř tak, jako při běhání

Hýždě, stehna, lýtka, chodidla – všechny části nohou na trampolíně řádně procvičíte, bude se vám dobře formovat postava, rychleji hubnout a udržet si díky endorfinům stále dobrou náladu. Na co bychom však neměli zapomínat, jsou chodidla a jejich přirozené vyklenutí. Odrazy od podložky při pohybu naboso zaměstnávají svaly, které klenbu udržují v patřičném tvaru, a nedochází tak k tvorbě ploché nohy – defektu, s nímž se stále ve značném počtu potýkají ortopedické ambulance. Plochá noha má značný vliv na nesprávné držení těla a mimo jiné i na problémy se zažíváním, neurologické potíže a nakonec i s depresemi, únavou a bolestmi hlavy.

Luxusní kožené kabelky

Každá žena by si jistě přála mít doma alespoň jednu luxusní koženou kabelku. Jenomže nabídka je tak široká, takže kterou z nich si vybrat? Když už se rozhodnete, že si jednu pořídíte, tak podle čeho vlastně volit? Jakou barvu a jaký styl? Luxusní kožená kabelka se většinou nosí do společnosti, takže o její barvě rozhodne vaše společenské oblečení, popřípadě obuv a ostatní doplňky. A styl? I ten by měl odpovídat vašemu celkovému outfitu. Pro tu z vás, která si opravdu neví rady, bychom měli malou nápovědu – zkuste designové kabelky od italských návrhářů. Ty podtrhnou vaši osobnost kvalitou, elegancí a stylovým provedením!

Do společnosti

Jsou však i ženy, které nenosí luxusní kožené kabelky jen příležitostně. Jejich zaměstnání a společenské postavení vyžaduje takový doplněk každodenně. A v takových případech je nezbytné mít stylových kožených kabelek hned několik. Kabelka totiž není pouze taška, v níž se nosí doklady, peníze a další nezbytnosti. Je to zároveň módní doplněk, který by měl dokonale ladit s celkovým vzezřením.

Pravá kůže je na kabelky jedinečný materiál. Velice dlouho si zachovává svou barvu, tvar i funkčnost. I přesto je potřeba o koženou kabelku správně pečovat. Že nevíte, jak? Kůži musíte čas od času ošetřit speciálním krémem s impregnací. A to zejména v místech, kde je nejvíce namáhaná, tzn. držadla, úchyty, popruhy. To proto, aby si kůže udržela svou pružnost a lesk. Rozhodně koženou kabelku nikdy neperte, ani nevystavujte většímu množství vody. Kůže by pak ztvrdla a ztratila tvar i lesk.

Do práce

Některá z vás by si mohla myslet, že kožená kabelka je pro ni příliš drahá. Opak je pravdou – jednak máme v nabídce sortiment ve všech cenových relacích, a za druhé: kožená kabelka vám při správné údržbě velice dlouho vydrží, kdežto běžné kabelky z umělých materiálů jsou po několikerém použití velice nevzhledné, a navíc mnoho těchto levných materiálů nepříjemně zapáchá. Velmi nízké ceny kabelek najdete na našem e-shopu v sekci Výprodej. Akce se vztahuje na zboží, kterého máme již jen posledních pár kousků.

Nemusíte se spokojit s klasickými hodinkami

Všichni máme rádi doplňky, jako jsou třeba hodinky. Můžeme ale s jistotou říci, že převážně pánové si potrpí na nošení hodinek. Na trhu je mnoho pánských hodinek, v různém provedení a stylu. Pokud je ale muž náročnější, nechce jen tak nějaké hodinky, co má každý druhý. Chtěl by originální, které bude mít třeba jen on a nikdo jiný. Možná i nějaké netradiční hodinky, které ukazují i jeho charakter. Většina mužů nakupuje klasické hodinky, sportovní, elegantní nebo moderní. Ale málo kdo ví, že jsou k dostání i dřevěné hodinky s gravírováním. Co si takhle pánové dopřát trošku luxusu v jiné podobě? Dřevěné hodinky s gravírováním, které jsou jedinečné tím, že jsou odlišné od jiných pánských hodinek díky tomu, že jsou vyráběné ze dřeva.

Buďte originální a nechejte si vyrobit hodinky s vlastním nápadem. Nemusíte se spokojit s tím, co mají ostatní. Můžete vyčnívat díky originalitě.

Muž, který se dívá na hodinky.

ČÍM JSOU VÝJIMEČNÉ DŘEVĚNÉ PÁNSKÉ HODINKY S GRAVÍROVÁNÍM?

Tyto pánské hodinky jsou výjimečné především vzhledem. Jsou odlišné od ostatních hodinek, díky výrobě ze dřeva a jejich zpracování. Hodinky tohoto typu ocení muži, kteří nechtějí mít stejné hodinky jako ostatní. Dalším bonusem je, že jsou vyrobené na zakázku, podle Vašich představ. Takže jsou originálem pro každého muže a nemůže se stát, že by je nosil na ruce i nějaký jiný muž. Dřevěné hodinky doplňují i gravírování, podle Vašeho uvážení. Tyto hodinky jsou jedinečné, originální, luxusní a odlišné od běžných k dostání. Tak pánové, proč si je nedopřát? Budete je nosit jen vy. Nebude je nosit na ulici každý muž, kterého potkáte. Navrhnete si sami, jak budou vypadat, takže budou ukazovat Váš charakter. Pokud se rozhodnete pro tyto dřevěné hodinky s gravírováním, budou odlišné od jiných výrobců díky její výrobě. Tyto hodinky jsou vyráběné ručně bez použití CNC FRÉZY A JINÝCH POČÍTAČEM ŘÍZENÝCH NÁSTROJŮ.

Z ČEHO SI MŮŽEME VYBÍRAT, A CO SE DĚJE PŘED SAMOTNOU VÝROBOU

TĚLO HODINEK

° Tělo hodinek je vždy ze dřeva. Je ale na Vás, jaké dřevo vyberete, zda z domácích dřevin, exotických nebo ze zahraničních.

Třešeň, Švestka, Jasan, Dub, Habr, Javor, Akát a další

Oliva, Teak, Ořešák černý

Zebrano, Eben africký, Leopardwood, Tigerwood, Eben makassar

VZHLED CIFERNÍKU, ZADNÍ ČÁST HODINEK

° Zde máte na výběr z římských či arabských číslic

° Na zdaní část hodinek si můžete nechat vypálit vše, co je Vašim přáním. Jména Vašich dětí, den sňatku nebo jiná důležitá data.

RUČIČKY

° Zde si vyberete, jaký vzhled a barvu ručiček chcete

ŘEMÍNEK

° Řemínek hodinek můžete mít ze dřeva, nebo z pravé kůže, kde si vyberete barvu.

VELIKOST HODINEK

° obvod zápěstí 17-19 cm velikost L

° obvod zápěstí 19+ velikost XL

Než započne samotná výroba hodinek, je důležité si zakoupit hodinky. Po té budete kontaktováni a tady nastal čas, kdy sdělíte potřebné informace k výrobě hodinek. Na základě Vašich informací a přáni je vytvořen návrh, se kterým můžete disponovat do té doby, než budete přesvědčeni o jejich dokonalosti.

Pánské hodinky, v dárkové krabičce.

DŮLEŽITÉ PARAMETRY HODINEK

Rozměry:

velikost L: 42 x 52 x11mm

velikost XL: 46 x 56 x 11 mm

Materiál: Dřevina podle Vašeho výběru

Strojek: QUARTZ

Minerální sklíčko

Řemínek: pravý kožený nebo dřevěný

Povrchová úprava: Karnaubský vosk, Tungový olej

Záruka po dobu dvou let

Hodinky jsou vyrobeny do šesti týdnů

Doprava : ZDARMA

Balení: Dřevěné hodinky jsou zabalené v krabici, ve které je přiložený informační leták, kartička s výrobním číslem a průvodní dopis.

PROCES VÝROBY HODINEK

° NÁVRH HODINEK, KTERÝ JE SPOJENÝ S KOMUNIKACÍ S KLIENTEM

° SAMOTNÝ VÝBĚR DŘEVA, SE KTERÉHO SE HODINKY BUDOU VYRÁBĚT

° VÝROBA TĚLA HODINEK

° BROUŠENÍ

° VRTÁNÍ

° GRAVÍROVÁNÍ- vypalování dřeva laserové vypalovačky, který je jediným počítačovým úkonem

° KOMPLETACE HODINEK

° POVRCHOVÁ ÚPRAVA HODINEK

° ZABALENÍ HODINEK

Pokud Vás tyto jedinečné hodinky zaujali, pak jste na správné adrese. Vaše hodinky nejsou jen pouze ukazatelem času, ale především doplňkem, který podtrhuje Vaši osobnost. Vyberte si proto hodinky, které budou elegantní, ale originální díky výrobě na zakázku. Můžete se pyšnit svým návrhem hodinek, které Vám jistě každý bude závidět.