Masáž penisu a další techniky erotických masáží

Když vyrazíte na sportovní či relaxační masáž, počítáte s tím, že budete oděni do spodního prádla, a že oblast genitálií se nestane předmětem zájmu vašeho maséra či masérky. Tento proces si můžete dopřát pouze u tantrických či erotických masáží, ovšem neznamená to nutně, že tu půjde o pouhou masáž penisu, a že vaše tělesná schránka zůstane bez povšimnutí.

hezká dívka

Masáží penisu Praha to končí, ale cesta k vrcholu může být různá – jsou muži, co se těší, až se jejich penis octne v rukách sličné dívky, ale jsou i tací, co si uvědomují, že je naplní rozkoší i jiné erotogenní zóny. A právě těm bychom měli věnovat více pozornosti a projít procesem jakési předehry či proměny. Dobře provedená erotická masáž si klade za cíl uspokojit klienta po všech stránkách, dopřát mu uvolnění, relaxaci, blaženost, rozkoš, extázi, zkrátka stav, který lze jen stěží popsat slovními termíny.

Jaké techniky máte k dispozici a s čím můžete experimentovat?

Lávové kameny – zdánlivě neerotická záležitost, ale není to tak docela pravda. Touto technikou uvolníme napětí, nakumulované z průběhu všedních pracovních dnů, abychom lépe procítili průběh dalších procedur.

Lap dance – svůdný striptýz masérky na vašem klíně dokáže zajímavé věci, stačí se uvolnit a nechat nést vaší fantazií a pohledem na krásu ženského těla a hebké pokožky.

Tělo na tělo anebo body-to-body vystihuje svým názvem vše podstatné. Dotýkáte se navzájem svými těly co největší plochou, takže si můžete připadat, že jste v těsném milostném sepjetí, jako jedno tělo a jedna duše. Čím blíže maséra je, tím větší energii z ní můžete čerpat a také jí svou energii předávat.

Masáž prostaty – pokud jste nic takového nezkoušeli, můžeme doporučit. Je to jeden ze zajímavých prostředků, jak dosáhnout intenzivního orgasmu.

ženské nohy

Footjob – laskání penisu dívčími chodidly je velmi příjemné, neboť pokožka chodidel je měkká a hebká. Dívčí chodidla mohou také přejíždět po vašem těle, kde si to budete přát, a můžete tak obdivovat jejich neuvěřitelnou krásu.