Luxusní kožené kabelky

Každá žena by si jistě přála mít doma alespoň jednu luxusní koženou kabelku. Jenomže nabídka je tak široká, takže kterou z nich si vybrat? Když už se rozhodnete, že si jednu pořídíte, tak podle čeho vlastně volit? Jakou barvu a jaký styl? Luxusní kožená kabelka se většinou nosí do společnosti, takže o její barvě rozhodne vaše společenské oblečení, popřípadě obuv a ostatní doplňky. A styl? I ten by měl odpovídat vašemu celkovému outfitu. Pro tu z vás, která si opravdu neví rady, bychom měli malou nápovědu – zkuste designové kabelky od italských návrhářů. Ty podtrhnou vaši osobnost kvalitou, elegancí a stylovým provedením!

Do společnosti

Jsou však i ženy, které nenosí luxusní kožené kabelky jen příležitostně. Jejich zaměstnání a společenské postavení vyžaduje takový doplněk každodenně. A v takových případech je nezbytné mít stylových kožených kabelek hned několik. Kabelka totiž není pouze taška, v níž se nosí doklady, peníze a další nezbytnosti. Je to zároveň módní doplněk, který by měl dokonale ladit s celkovým vzezřením.

Pravá kůže je na kabelky jedinečný materiál. Velice dlouho si zachovává svou barvu, tvar i funkčnost. I přesto je potřeba o koženou kabelku správně pečovat. Že nevíte, jak? Kůži musíte čas od času ošetřit speciálním krémem s impregnací. A to zejména v místech, kde je nejvíce namáhaná, tzn. držadla, úchyty, popruhy. To proto, aby si kůže udržela svou pružnost a lesk. Rozhodně koženou kabelku nikdy neperte, ani nevystavujte většímu množství vody. Kůže by pak ztvrdla a ztratila tvar i lesk.

Do práce

Některá z vás by si mohla myslet, že kožená kabelka je pro ni příliš drahá. Opak je pravdou – jednak máme v nabídce sortiment ve všech cenových relacích, a za druhé: kožená kabelka vám při správné údržbě velice dlouho vydrží, kdežto běžné kabelky z umělých materiálů jsou po několikerém použití velice nevzhledné, a navíc mnoho těchto levných materiálů nepříjemně zapáchá. Velmi nízké ceny kabelek najdete na našem e-shopu v sekci Výprodej. Akce se vztahuje na zboží, kterého máme již jen posledních pár kousků.