Sirup plný ovoce

Domácí je domácí, a to platí o jakémkoliv jídle či pití. Vždy domácí produkt chutná lépe, a hlavně víme, jaké je jeho složení. Nečeká nás nepříjemné překvapení v podobě umělých složek, které mohou být i nebezpečné, a výrobci jimi často šidí své produkty. To se vám u nás nestane. Nabízíme celou škálu lokálních produktů vysoké kvality, které si vás prostě získají svou chutí i složením.

sirup ve skleničce

Jedním z produktů, které jsou velmi oblíbené a vyhledávané, jsou naše sirupy. Jsou vyrobeny jen z ovoce a macerovaných bylin, což dělá jejich chuť intenzivní a jedinečnou. Z nich si můžete kdykoliv udělat vynikající domácí limonády. Chutnají skvěle v létě i v zimě. Sirupy máme v baleních po 250 ml, 500 ml a třech kilech, což je velikost vhodná pro podniky, které limonády nabízí zákazníkům.

Rádi zkoušíme nové věci, a mezi ně patří i příchutě sirupů. Jen tak se s nimi nesetkáte, a u některých jsme možná jediní výrobci, kteří je mají v nabídce. Jaké to jsou?

  • Jitrocel a šalvěj
  • Echinacea a dobromysl
  • Pampeliška
  • Yerba maté

Z klasických máme jahodu, malinu, černý rybíz, mátu a levanduli.

Každý sirup vyrábíme poctivě a s láskou, a za použití lokálních surovin, které si nejlépe sami pěstujeme. Díky tomu získáváme sirup hustý svou konzistencí, lahodný svou chutí a bez konzervantů. Jediným konzervantem, který zde najdete, je BIO citrónová šťáva a třtinový cukr.
Díky tomu potěší chutě i lidí, kteří žijí zdravě, protože složení našich sirupů je zkrátka perfektní.
Ne že bychom se chtěli chlubit, ale máme radost, že jsou naše výrobky oblíbené.

ovocné sirupy

Neutrácejte už za sirupy, které najdete v obchodních řetězcích, a které vám nenabídnou nic než hromady cukru, náhražek a barviv. Zasloužíte si lepší potraviny, a navíc i trochu ušetříte. Výrazná chuť ovoce a bylin je skvělá taky v tom, že sirupu stačí mnohem méně, než těch průmyslových, abyste tu chuť cítili. Dejte si limonádu z našeho sirupu, a vychutnejte si poctivé ovoce.