Praktické, zdravé a pohodlné menstruační pomůcky

V dnešní době je už široká nabídka různých menstruačních pomůcek pro ženy. Díky tomu si každá žena může najít takovou, která ji bude vyhovovat a která pro ni bude pohodlná, praktická a která ji bude vyhovovat. Je možné také tyto potřeby kombinovat a být tak v pohodě, že máte menstruaci pod kontrolou a nemusíte se bát, že selže jedna pomůcka.

Ženy tak nemusí nosit pouze obyčejné vložky či tampóny, ale je už možné si nechat ušit látkové vložky. Nebo si vybrat ekologičtější jednorázové vložky a tampóny, které jsou mnohem šetrnější. Látkové vložky jsou dlouhodobou záležitostí. Ty se po použití přeperou, usuší a používají se opakovaně. Látkové vložky jsou v různých velikostech, z různých materiálů a různé savosti a samozřejmě v různých zajímavých vzorech. Jsou tak vhodné i pro mladé dívky, které ocení právě zajímavý design oproti jednorázovým vložkám.

menstruační pomůcky

Další pomůckou je také menstruační kalíšek. Těch není potřeba tolik, jako látkových vložek. Ženy látkové vložky nosí také ke kalíšku jako takovou pojistku. Kalíšek vyvaříte a můžete ho dále používat. Musíte vyzkoušet, za právě kalíšek bude právě pro vás. Není to samozřejmě pro všechny ženy. A jak bylo psáno už výše, každý si musí najít právě to, co mu bude vyhovovat a v čem se bude cítit pohodlně a komfortně.

kalhotky pro ženy

Další menstruační pomůckou a velkou novinkou jsou menstruační kalhotky. Ano, jde opravdu o kalhotky, které se používají v době menstruace. Které také stačí po použití jen přeprat a znovu používat. Můžete si už vybrat různé styly kalhotek, různou savost. Vybrat si kalhotky tak můžete i podle síly vaší menstruace. Na začátku, když je silná, vyberete kalhotky třeba s vyšším pasem a s vyšší savostí. A následně můžete nosit třeba krajkové kalhotky, když už jen špiníte. Na kalhotky už nemusíte dávat vložky, nosit tampóny. Kalhotky jsou plnohodnotnou menstruační pomůckou. Plně nahradí výše zmíněné pomůcky. Jsou tak velmi praktické, pohodlné a budete se v nich cítit dobře i při sportu, spánku nebo odpočinku. Nikde vás nebude nic tlačit, nemusíte si nic zavádět, nemusíte hlídat vložku, zda vám nesjede. Kalhotky jsou velmi pohodlné a vy si můžete nakoupit různé druhy kalhotek, barvy i velikosti, tak abyste se v nich cítili pohodlně i žensky.