Nezařazené

Nešťastné ženy

Víte, které ženy patří mezi nejvíce nešťastné? Často jsou to právě ženy, které mají za manžely úspěšné podnikatele. Mají sice skvělé finanční zázemí, nic jim nechybí, mohou trávit celé dny na kosmetice, na józe, mohou jezdit pravidelně na wellnessy a na luxusní dovolenou, ale přesto trpí společenskou izolací. Je rozhodně velmi důležité, aby si ženy bohatých a úspěšných podnikatelů udržely nezávislost a to především po profesní stránce. Mnozí podnikatelé nechtějí, aby jejich ženy docházely do zaměstnání. Chtějí, aby se věnovaly domácnosti a péči o děti. Drží se hesla, kdo platí, ten rozkazuje. To je samozřejmě nepřijatelný model, což ovšem není předmětem dnešního zamyšlení.
klauni na balonku

Začít podnikat

Mnohé ženy, manželky těchto bohatých podnikatelů se s problematikou vypořádaly velmi kreativním způsobem po svém. Začaly samy podnikat. Na rozdíl od většiny žen, které by třeba měly podnikatelské aspirace, totiž neměly nouzi o vstupní kapitál. Také se tyto ženy nemusejí obávat toho, že by byly neúspěšné. Chod rodiny a domácnosti totiž není závislý na jejich příjmech.
Určitě je to způsob, který lze doporučit. A v jakém ohledu by bylo možné začít třeba podnikat?
Zdálo by se, že bohatá zhýčkaná žena nemá co nabídnout a nemůže ničemu rozumět. Ale není to tak. I taková žena má znalosti. Zná například svět bohatých lidí a to může být základem jejího podnikatelského know-how.
dětská párty

Organizování dětských zábav

Dovolíme si Vám představit jedno úspěšné podnikání jedné mladé podnikatelky. Tato žena založila firmu na pořádání zábav pro děti. Dětské narozeninové párty, zábava pro děti na svatbách a podobně. To vše jsou služby, o které mnozí lidé obvykle nemají zájem, ale to se netýká lidí, kteří rozhodně nemají hluboko do kapsy a za zorganizování dětského večírku ochotně zaplatí nemalou a nezanedbatelnou částku.