Nezařazené

Chutný a zdravý kaktus

Všichni jistě známe Opuncii, která stejně jako ostatní kaktusy vyniká svým neobvyklým a téměř nebezpečným vzhledem. Pravdou ale je, že pod svou děsivou slupkou skrývá pokladnici vitamínů, minerálů a živin, které mají blahodárné účinky na lidské zdraví. Velké oblibě se těší již od nepaměti, kdy byla objevena spolu s Amerikou. V té době již ovšem byla hojně konzumovaná obyvateli Mexika. Nopal je bohatý na vitamíny A, B1, B2, B3, a C, dále na minerály jako jsou sodík, vápník, hořčík, draslík, zinek, selen a železo. Kromě vitamínů a minerálů v něm nalezneme také důležitou vlákninu, aminokyseliny, alkaloid berberin, který působí příznivě na nervovou soustavu a pektiny.Kaktus Nopal
Chcete-li si tyto jedinečné složky také užít, pořiďte si Nopal Naklíčeno! Na této internetové stránce naleznete Nopal v bio kvalitě, ve formě prášku či tablet, které vás jistě nadchnou také svou velice atraktivní cenou.
Mimo spoustu živin dokáže tato rostlina velice efektivně zahnat hlad a pečivo z její mouky se hojně konzumuje při redukčních dietách. A to zejména kvůli nízkému počtu kalorií.
Díky tomu, že neobsahuje lepek je vhodný také pro ty, kteří trpí intolerancí lepku.
Dále napomáhá při střevních obtížích, zácpě, snižuje cholesterol, hladinu cukru v krvi a má blahodárný vliv na nervovou soustavu. Můžeme se s ním setkat také v kosmetice, kde se díky hydratačním účinkům přidává do krémů.
Užít si skvělých účinků můžete i vy, a to díky e-shopu nakliceno.cz kde seženete Nopal v bio kvalitě. Pokud si zvolíte prášek, stačí jej přidat do pokrmů či nápojů. Tablety jednoduše zapijte dostatečným množstvím vody.Plody Opuncie
Svým nákupem navíc přispíváte na výsadbu stromů po České republice. Ke své objednávce jako dárek získáte ořechovou tyčinku LifeLike a balíček se semínky stromů, které si můžete sami zasadit.
Podpořte své zdraví a udělejte něco pro životní prostředí!